Projektas Lino žiedas-5

Programoje „Lino žiedas-5“ moksleiviai mokėsi draugiškai dirbti komandoje, įvairių pratimų ir žaidimų pagalba įgijo įgūdžių, kaip kultūringai bendrauti kad visi jaustųsi gerai. Mus aplankė Marijampolės apskrities VPK Kazlų Rūdos PK Viešosios policijos skyriaus vyriausioji specialistė Akvilė Krunglevičienė, kuri atsakė vaikams į rūpimus klausimus, supažindino su policininko darbo ypatumais, apdovanojo dalyvius spalvinimo knygelėmis. Projekto metu moksleiviai  susipažino su tabako ir alkoholio priklausomybės pavojais, suprato kaip žmogui sunku jų atsisakyti.

Aktyviai sportavome, vykome 4 kartus į baseiną. Ten mokėmės plaukti, išsilaikyti vandens paviršiuje. Moksleivių emocinė būklė po baseino buvo puiki. Vaikai tapo draugiški, pasitikintys savimi ir šalia esančiais. Suprato kaip įdomiai ir turiningai galima leisti laisvalaikį. Paskaitos tėveliams metu suteikėme žinių apie vaikų auklėjimo ypatumus, elgesį su grupės draugais, mokytojais ir kitais asmenimis.

Programos „Lino žiedas-5“ dalyviai nuoširdžiai dėkoja Kazlų Rūdos savivaldybės administracijai ir pedagogams.

Projekto vadovė Kazlų Rūdos pradinės mokyklos mokytoja metodininkė. D. KriščiūnienėKviečiame kartu kurti Kazlų Rūdos pradinės mokyklos gerbūvį ir prašome skirti 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio paramą

2018 m. mokykla gavo 789 eurus 2 proc. paramos lėšų. Nuoširdžiai dėkojame visiems. Šias lėšas ir šiais metais pervestas lėšas skirsime mokyklos skambučio sistemos atnaujinimui.

Paramą galite teikti VMI svetainėje – deklaravimas.vmi.lt iki 2019 m. gegužės 1 d.

Prisijungus, atverkite „Paramos skyrimas“ meniu nuorodą ir pasirinkite formos FR0512 pildymą portale. Mokyklos įmonės kodas – 191737093.

Iš anksto dėkojame Jums už suteiktą paramą!