Projektas Lino žiedas-5

Programoje „Lino žiedas-5“ moksleiviai mokėsi draugiškai dirbti komandoje, įvairių pratimų ir žaidimų pagalba įgijo įgūdžių, kaip kultūringai bendrauti kad visi jaustųsi gerai. Mus aplankė Marijampolės apskrities VPK Kazlų Rūdos PK Viešosios policijos skyriaus vyriausioji specialistė Akvilė Krunglevičienė, kuri atsakė vaikams į rūpimus klausimus, supažindino su policininko darbo ypatumais, apdovanojo dalyvius spalvinimo knygelėmis. Projekto metu moksleiviai  susipažino su tabako ir alkoholio priklausomybės pavojais, suprato kaip žmogui sunku jų atsisakyti.

Aktyviai sportavome, vykome 4 kartus į baseiną. Ten mokėmės plaukti, išsilaikyti vandens paviršiuje. Moksleivių emocinė būklė po baseino buvo puiki. Vaikai tapo draugiški, pasitikintys savimi ir šalia esančiais. Suprato kaip įdomiai ir turiningai galima leisti laisvalaikį. Paskaitos tėveliams metu suteikėme žinių apie vaikų auklėjimo ypatumus, elgesį su grupės draugais, mokytojais ir kitais asmenimis.

Programos „Lino žiedas-5“ dalyviai nuoširdžiai dėkoja Kazlų Rūdos savivaldybės administracijai ir pedagogams.

Projekto vadovė Kazlų Rūdos pradinės mokyklos mokytoja metodininkė. D. KriščiūnienėParengtas savivaldybės mokyklų pertvarkos planas
http://kazluruda.lt/index.php?-733784538

Parsiųskite projektą čia:
Kazlų Rūdos savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų tinklo pertvarkos 2020 metų bendrojo plano projektas.pdf

Asmenys pastabas ir pasiūlymus dėl Kazlų Rūdos savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų tinklo pertvarkos 2020 metų bendrojo plano pakeitimo gali teikti elektroniniu paštu priimamasis@kazluruda.lt arba raštu Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos direktoriui iki 2020 m. vasario 7 d. įskaitytinai.